مایع ظرفشویی کیلویی که هرگز پوست دست شما را خراب نمی کند

همانطور که می دانید مایع ظرفشویی کیلویی که مخصوص از بین بردن چربی است ممکن است حتی بهتر از شوینده های معمولی لباسشویی عمل کند.

در واقع مایع ظرفشویی به ویژه در از بین بردن روغن های مواد غذایی موثر است و آن را به یک درمان لکه ای عالی برای پارچه های لکه دار میز یا پارچه های مبل تبدیل می کند.

مایع ظرفشویی روی پارچه های ظریف مانند ابریشم و پشم نیز به اندازه کافی ملایم است که به دلیل ترکیب شیمیایی قوی تر، به راحتی توسط مواد شوینده لباسشویی آسیب می بیند.

روش انجام این کار به این صورت است که حدود 1 قاشق غذاخوری از مایع ظرفشویی را در 2 تا 3 فنجان آب ولرم حل کنید و با یک پارچه تمیز آغشته به مخلوط به دقت روی لکه بمالید. این کار را تا زمانی تکرار کنید که لکه شروع به ناپدید شدن کند.

تمیز کردن برس و شانه مو: بقایای محصولات آرایش مو مانند موم و موس را با محلولی سبک از چند قطره مایع ظرفشویی همراه با آب گرم مبارزه کنید.

همچنین می توانید از مایع ظرفشویی به عنوان شامپو استفاده کنید. برای کسانی که با کشک های چرب سر و کار دارند کافی است مقداری از مایع ظرفشویی را به اندازه یک سکه روی موهای خود بمالید، کف کنید و سپس با شامپوی معمولی خود بشویید.

جلا دادن جواهرات به درخشش اولیه خود: جواهرات ما با استفاده مکرر کثیفی را جمع آوری می کند و در نتیجه لوازم جانبی کدر یا کدر به نظر می رسد.

برای صیقل دادن جواهرات در خانه و بازگشت آن به درخشش اولیه، بخش کوچکی از مایع ظرفشویی را با آب مخلوط کنید و جواهرات را به مدت 5 تا 10 دقیقه خیس کنید. در صورت لزوم از مسواک برای پاک کردن لکه های سرسخت استفاده کنید.

عوامل غلیظ کننده و تثبیت کننده دیگری نیز وجود دارد. مواد دیگر ممکن است شامل سورفکتانت ها، هیدروتروپ، نمک ها، نگهدارنده ها، عطرها و رنگ ها باشد.