بو کردن عرق بهار نارنج طوبی گربه ای را به خواب زمستانی فرو برد

آنها می گویند چیزی وجود ندارد که با یک عرق بهار نارنج طوبی نتوان آن را برطرف کرد و حقیقتی در آن وجود دارد.

با ریشه های تاریخی در شرق آسیا مردم با فرهنگ های مختلف از سراسر جهان هزاران سال است که چای می نوشند. به نظر می رسد علم از این عمل پشتیبانی می کند.

اما چای دقیقا چیست؟ به طور خلاصه چای بعد از آب دومین نوشیدنی محبوب در جهان است. چای از خیساندن برگ‌های جوان و جوانه‌های برگ گیاه چای در آب جوشانده تولید می‌شود.

تعدادی از مطالعات نشان داده‌اند که برخی از چای‌ها، مانند چای سبز، می‌توانند سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کنند با التهاب مبارزه کنند سلامت قلب و عروق را ارتقا دهند و حتی از ایجاد برخی سرطان‌ها جلوگیری کنند.

این فواید سلامتی با آنتی اکسیدان های خاصی که در چای وجود دارد به نام پلی فنول ها مرتبط است.

با وجود نام چای گیاهی در واقع چای نیست زیرا این نوشیدنی ها معمولاً حاوی برگ یا جوانه برگ گیاهان چای نیستند.

دمنوش های گیاهی از تیسان ها تهیه می شوند که مخلوط یا دم کرده میوه های خشک، گل ها، ادویه ها یا گیاهان در آب هستند.

نشان داده شده است که تیسان ها اثرات دارویی دارند. یک مصرف کننده آگاه باشید بسیاری از نوشیدنی هایی که به عنوان چای گیاهی با مزایای چای گیاهی به بازار عرضه می شوند چیزی جز آبمیوه شیرین نیستند.

آیا چای گیاهی برای شما مفید است؟ برخی از دمنوش‌های گیاهی خواص تقویت‌کننده سلامتی دارند و قرن‌ها به عنوان درمان طبیعی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

متخصصان تغذیه چای های گیاهی را در حد اعتدال و با تایید پزشکی توصیه می کنند زیرا می توانند خطراتی را برای افراد مبتلا به بیماری های خاص ایجاد کنند.

از دمنوش های گیاهی حاوی قند اضافه شده و سایر مواد افزودنی خودداری کنید. چای گیاهی نباید به عنوان جایگزینی برای درمان پزشکی استفاده شود.